גיבוש קונספטים מחוץ לקופסא: באמצעות חקירה אדריכלית אנו רוקמים מארג רעיוני שנובע מכך שאנו שני אדריכלים שחושבים אחרת ומזינים זה את זו. חקירה עיצובית ודיאלוג מתמיד מול הלקוח הפרטי או היזם מאפשרים לנו לשאוף לפתרונות תכנון חצירתיים במעשה האדריכלי.


משפחה: כהורים לשלושה ילדים קטנים אנו מבינים את הצרכים והאתגרים העומדים בפני משפחה המתכננת את בניית הבית או שיפוץ הדירה. אנו מאמינים שהתכנון האדריכלי צריך לאפשר נגישות שיוויונית עבור כל אנשי המשפחה. תכנון שיורד לרזולוציה של גובה המתגים, פתרונות אחסון יצירתיים ומתן מקום לילדים ופרטיות להורים. חיפוש מתמיד אחר יצירת מקום עבור כל פרט ויצירת מקומות למארג המשפחתי הכולל.


ירוק: המתווך בין החוץ אל הפנים הוא השימוש בצמחיה. פירוק המבנה לחצרות והכנסת פטיו, עיצוב המרפסת לגן עדן של צמחים. שילוב הירוק הינו חלק אנהרנטי מהעשיה העיצובית אדריכלית שלנו לכדי יצירת מקומות המאפשרים מדרג של חללים ברמות פרטיות משתנה.


תפיסת התכנון שלנו רואה את הארכיטקטורה ועיצוב הפנים כמשלימים זו את זה. אנו מאמינים במתן שירות ללקוחותינו לממש את חלומם במעשה הארכיטקטוני, בגיבוש קונספטים מחוץ לקופסא, בפתרונות תכנון ועיצוב מקצועיים, ובמחקר ארכיטקטוני דרך תיאוריה ופרקטיקה ובתשוקה לתפישת תכנון שלמה- Total Design


פרקטיקה: נסיון של עשור במעשה האדריכלי ובעיצוב הפנים והתמקצעות במגוון פרויקטים בקני מידה שונים. כגון: מבני ציבור, בתים פרטיים, תמ"א 38, ועיצוב פנים פרטי ומסחרי, מאפשרים לנו להסתכל בצורה רוחבית ומלאה על פרויקטים- משלב הקונספט עד שלבי הביצוע.


רב תכליתי: תכנון החלל צריך לאפשר את קיומן של פעילויות שונות על אותו המרחב. חשיבה זו מאפשרת להפעיל חללים מסחריים או פרטיים למגוון פעילויות לכל אורך היממה, או לאחר גמר פעילות אחת מתחילה פעילות אחרת. ע"י תכנון מחיצות ניידות ופתרונות אחסון יצירתיים החלל יכל להמשיך לפעול בכל זמן.


תכנון כולל: הגישה שלנו לתכנון היא כוללת ומערכתית. אנו לוקחים בחשבון אלמנטים שונים ומשלבים לכדי חזון אדריכלי. חשוב להתבונן בקני מידה שונים בנכס- מהראייה הרחבה על המקום וסביבתו ועד לפרטים הקטנים והמחברים בתוכו. התייחסות כוללת מאפשרת יצירת חלל פונקציונאלי והרמוני כאחד.


ליווי אדריכלי משלב הקונספט ועד לביצוע: אנו נלווה אתכם בגיבוש רעיוני לתכנון, בהצגת חלופות עיצוב אדריכלי, בבחירת חומרי הגמר, בהוצאת ההיתרים ומתן מענה מול רשויות התכנון, ובפיקוח עליון בשלב הביצוע. משרדנו מציע ליווי אדריכלי משלב הקונספט ועד לביצוע. אנו בוחרים ואוהבים לקחת עבודות באדריכלות וגם בעיצוב פנים: מגוון העשיה שלנו כולל: תמ"א 38, בתים פרטיים, מבני ציבור, עיצוב פנים – לדירות ומשרדים, היתרים וקידום מול רשויות התכנון, השבחת נכסים (דירות ומבנים), מעקב ביצוע ופיקוח עליון. מתן שירות וזמינות ובעיקר הקפדה על מקצעיות ויחס אישי לכל לקוח